Tüm Resimlerimiz Dairelerimizin Gerçek Resimleridir.

  • beylikduzu-gunluk-kiralik-1-1-daireler
  • beylikduzu-gunluk-kiralik-daireler
  • beylikduzu-gunluk-kiralik-1-1-dairemiz
  • beylikduzu-gunluk-kiralik-1-1-odalar
  • beylikduzu-gunluk-kiralik-1-1-evler

İnternet

Klima

Kombi

Plazma TV

24 saat sıcak su

Saç Kurutma Makinesi

Tek Kullanımlık Şampuan-Sabun

Yedek Havlu – Nevresim

Buzdolabı

Çamaşır Makinesi

Fırın – Kahve Makinası

Metrobüs ve AVM Yakını

Beylikdüzü, İstanbul gibi büyük bir şehirde kalitenin adeta bir ayna olduğu nezih bir ilçesidir. Bir çok kişinin sürekli gelişen bir ilçe olması münasebeti ile hayatlarını sürdürmeye başladığı, profesyonel mimarlar ve mühendisler  tarafından İlçeye güzel anlamlar katan, siteler içerisindeki konutlar yapılmaya devam etmektedir.

Beylikdüzü’nde Yaşam

Beylikdüzü gelir seviyesi yüksek,kaliteli insan dediğimiz kişilerin tercihi olmaya devam etmektedir. Beylikdüzü’nde yaşamak, 1+1 Günlük Kiralık Daireler başta olmak üzere, uzun soluklu kalabileceğiniz kiralık ve satılık dairelerde güvenli bi ilçede yaşamak demektir.  Doğa ile iç içe yaşama şansını yakalayabileceğiniz Beylikdüzü,  tam anlamıyla hayatınıza hayat katacak niteliklere sahiptir.

Beylikdüzü’nde 1+1 Günlük Kiralık Daireler

İstanbul’un hemen hemen her ilçesinde hızla büyüyen konaklama ihtiyacına çözüm bulacağınız 1+1 şirin dairelere Beylikdüzü’de rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Beylikdüzü’ne ulaşımın rahat sağlanması, karayolu trafiğini rahatlatan Metrobüs hatlarının olması açısından en büyük avantajlardan bir tanesidir. Beylikdüzü’nde bulunan 1+1 kiralık daireler, bir akrabanızın düğününe şehir dışından geldiğinizde konaklamak için otel otel gezmenize gerek kalmadan sizelere kaliteyi uygun fiyatlarda sunmaya devam etmektedir.

Beylikdüzü’nde 1+1 Günlük Kiralık Dairelerin Özellikleri

1+1 Daireler genel olarak 50 m2 den başlayıp 85 m2 ye kadar Beylikdüzü’nde yapılanmış dairelerdendir. Burada konaklamaya geldiğinizde kesinlikle sizleri temin ederim ki bu adı küçük içeriği büyük dairenin ihtişamı sizleri büyüleyecektir. İhtiyacınıza yönelik en ince ayrıntısına kadar hazırlanmış 1+1 Günlük Kiralık dairelerin en baştaki prensibi, güvenlik ve hijyen konusu olması sebebi ile gönül rahatlığı ile konaklama ihtiyacınıza çözüm olacaktır.

Sizleri de Beylikdüzü’nde bulunan 1+1 Günlük Kiralık Dairelerimizde ağırlamaktan onur duyarız.